**** Hotel Steiger /ubytovanie Krnov

Hotel Krnov Steiger
Rodinný luxusný hotel Steiger z kategórie **** prešiel v roku 2004 kompletnou rekonštrukciou a ponúka ubytovacie a gastronomické služby prvotriednej kvality. Izby aj reštaurácia sú úplne novo zariadené a poskytujú maximálny komfort. Hotel sa nachádza v centre mesta Krnov v bezprostrednej blízkosti Hlavného námestia.

Hotel Steiger Krnov ubytovanie :
Ubytovanie je pre Vás pripravené v komfortných a štýlovo zariadených jednolôžkových a dvojlôžkových izbách a 2 apartmánoch. Súčasťou každej hotelovej izby je vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, umývadlom a kúpeľňovými doplnky, televízor so satelitným príjmom a telefón. Cena za komfortné ubytovanie v hoteli Steiger už zahŕňa bohaté raňajky.

Ubytovanie Krnov hotel Steiger hotelová reštaurácia :
Hotelová reštaurácia s kapacitou 50 miest s príjemným interiérom a ústretovou a ochotnou hotelovou obsluhou hosťom ponuka pestrý jedálny lístok, ktorý sa pravidelne upravuje. Hotelová reštaurácia Steiger je vhodným miestom na konanie najmä väčších osláv, hostín, rautov a spoločenských stretnutí. Pre konania týchto akcií je pripravená ponuka služieb presne podľa požiadaviek hostí a taktiež salónik s tanečným parketom a kapacitou až 40 miest.

Steiger hotel ubytovanie Krnov hotelové služby :
Moderný hotel Steiger disponuje okrem iného bowlingom s dvoma dráhami a kapacitou 50 miest na sedenie, ktorý ponúka nielen možnosť zahrať si s priateľmi bowling, ale aj priestory pre organizovanie spoločenských stretnutí. Súčasťou bowlingového priestoru je vyhradená miestnosť, kde sa nachádza biliard a elektronické šípky. Pre milovníkov športu je priamo v hoteli k dispozícii aj novo zriadená posilňovňa s príjemným športovým interiérom a kvalitným fitness zariadením. Hosťom je samozrejme k dispozícii hotelová recepcia, ktorá zabezpečuje rezervácie lístkov na kultúrne predstavenia, ale aj stolov v reštauráciách, informačné, sekretárske a zmenárenské služby.
Hotel Krnov Steiger - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Krnov Steiger - hotel má reštauráciuHotel Krnov Steiger - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Krnov Steiger - V hoteli je biliardHotel Krnov Steiger -  kadernictvo - holičstvoHotel Krnov Steiger - možnosť pripojenia na internetHotel Krnov Steiger - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Krnov Steiger - Iybz sú vybavené televízoromHotel Krnov Steiger - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Krnov Steiger - Izby s vlastnou toaletou